12 kwietnia 2022

Akcja szkolnego wolontariatu pod hasłem WODA

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Przed Świętami Wielkanocnymi ogłosiliśmy w Librusie akcję szkolnego wolontariatu zbierania wody dla pacjentów chorych na COVID leżących w warszawskich szpitalach - w Szpitalu Bródnowskim, Międzyleskim oraz Wolskim. Chorzy leżą w izolatkach, nie mogą wychodzić, ani być odwiedzani i cierpią z pragnienia. Do 30 kwietnia 2021r. organizujemy zbiórkę wody. Pojawiły się już pierwsze zgrzewki z butelkami, za które serdecznie dziękujemy.
Niestety jest to nadal kropla w morzu potrzeb. Pomimo nauki w trybie zdalnym  możemy przecież działać. Jako nowa placówka dopiero rozwijamy skrzydła, ale pomimo pandemii już teraz chcemy przygotować grunt pod rzeczywiste zaangażowanie calej społeczności szkolnej.
Bardzo ważne !!! Wodę musi być w małych butelkach z dzióbkiem . Punkt zbiórki jest przy wejściu głównym.
Pomagajmy, bo możemy :)

Wolontariat Szkolny