10 maja 2022

Wycieczka do Bones studio klasy 4b.

8 kwietnia klasa 4b udała się na wycieczkę do Bones studio. Pogada nam nie dopisała, od rana padał deszcz. Ale to nie odebrało nam dobrego humoru. W miarę szybko i bezpiecznie dotarliśmy na Strażacką, a tam czekała na nas niespodzianka. Weszliśmy do studia i zostaliśmy poczęstowani ciepłą herbatą. Hala była duża i wysoka. Najbardziej zaciekawiły nas imitacje broni, które każdy z nas mógł dotknąć i wypróbować. Dookoła były rozstawione kamery i monitory. Pan Adrian opowiedział nam czym zajmuje się jego firma. Poznaliśmy tajniki powstawania gier komputerowych. Dużą niespodzianką było dla nas poznanie specjalnego gościa. Morgan, to kaskader, który współpracuje z firmą Bones. Trójka szczęśliwców mogła przebrać się w specjalne stroje i zagrać razem z Morganem w kilku scenach, zmieniając się na ekranie w Spidermana, pingwinka, czy w postać z Gwiezdnych wojen. Duża rolę odgrywali tutaj pracownicy, którzy przetwarzali to na komputerze, a nasi uczniowie pomagali w wyborze, co powinno znaleźć się na ekranie.

To była niesamowita przygoda, którą zapamiętamy na bardzo długo. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz do odwiedzenia Bones studio.