Nabór do klas 1-3, 4-7 - SP 394

SZANOWNI PAŃSTWO,

Szkoła Podstawowa nr 394 w Warszawie przy ul. Mahatmy Gandhiego 13 to jedyna szkoła publiczna przeznaczona dla uczniów zagrożonych niedostosowaniem społecznym.

Oferta szkoły:

Pracujemy z osobami z zaburzeniami zachowania, mającymi niepowodzenia szkolne, uczniami, którzy nie wierzą w swoje możliwości, mają skomplikowaną sytuację rodzinną.
W naszej Szkole prowadzimy różnorodne oddziaływania pedagogiczno - psychologiczne, terapeutyczne, zajęcia socjoterapeutyczne. Powyżej wymienione działania, a także małe grupy klasowe, dają większą szansę  na korektę niewłaściwych zachowań i sukces edukacyjny.

Od 01.09.2024 planujemy dodatkowy nabór na wolne miejsca w istniejących klasach: 1-3 oraz 4-7.
Nabór adresowany jest do rodziców uczniów, którzy posiadają orzeczenie o kształceniu specjalnym i wymagają specjalistycznego całorocznego prowadzenia pod kątem edukacji, opieki i wychowania.

W imieniu Dyrektora Szkoły zapraszam do kontaktu z ww Szkołą 22 635 44 27; sp394@eduwarszawa.pl