Mam Talent SP398

22 marca 2024 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole ,,Mam Talent".

Chętni uczniowie, mogli zaprezentować swój niezwykły talent, a następnie w skali od 1 do 6 byli oceniani przez 7-osobowe jury w składzie:

1. p. Joanna Krajewska (opiekun Samorządu Uczniowskiego, nauczyciel wspomagający) PRZEWODNICZĄCA oraz członkowie:
  2. p. Sylwia Ciesielska-Kozarzewska (Dyrektor szkoły)
  3. p.Michał Iwański (przewodniczący Rady Rodziców)
  4. Michalina Szymańska (reprezentantka naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy Targówek, uczennica kl. 8b),
  5. p. Anna Król (nauczyciel wspomagający)
  6. Alicja Kowalska (uczennica kl. 3e)
  7. p. Marta Ziębakowska (nauczyciel Edukacji wczesnoszkolnej, kierownik świetlicy)

Program prowadzili: p. Magdalena Gajdak (opiekun Samorządu Uczniowskiego, nauczyciel wspomagający) i Jeremiasz Tucholski (wiceprzewodniczący Samorządu Uczniowskiego, uczeń kl. 8b).

​​​​​​​

Nad oprawą muzyczną oraz podkładami z linią melodyczną czuwali: p. Piotr Sawicki (nauczyciel muzyki), Kaja Kozarzewska (przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, uczennica kl. 7a) i Kacper Świetlik (uczeń kl. 6b). Podliczaniem wyników zajęła się Konstancja Latusek (uczennica kl. 8b).

Przyznane nagrody zostały wręczone na apelu porządkowym. Dyplomy wraz z upominkami wręczyła dyrektor szkoły, pani Sylwia Ciesielska-Kozarzewska. Fundatorem nagród jest Rada Rodziców naszej szkoły, którym serdecznie dziękujemy! To wydarzenie nie mogło się odbyć bez wsparcia i zaangażowania opiekunek samorządu szkolnego t.j.  p. Magdaleny Fotek, p. Magdalena Gajdak, p. Joanny Krajewskiej

Mamy nadzieję, że ,,Mam Talent" będzie stałym corocznym elementem integracji naszej szkoły. Poniżej fotorelacja z imprezy.