Warsztaty Wielkanocne 2024

W tym roku wychowawcy świetlicy w składzie:

- Elżbieta Stankowska

- Zuzanna Szymczak

- Janina Baczewska

- Wojciech Pałgan

- Weronika Gontarz (koordynatorka tegorocznej edycji Warsztatów Wielkanocnych)

Postanowili odkryć wraz z naszymi małymi artystami uroki Świąt Wielkanocy poprzez plastyczną zabawę. Podczas warsztatów dzieci miały możliwość wykonywania różnorodnych ozdób wielkanocnych, w tym m.in:

• Kolorowe Pisanki z Sznurków: Dzieci wyczarowały prawdziwe arcydzieła, tworząc kolorowe pisanki z wykorzystaniem sznurków. Ich wyobraźnia kwitła, a efekty były naprawdę oszałamiające!

• Papierowe Kurczaczki: Nasze małe artystki i artyści zaprezentowały swoje umiejętności w tworzeniu uroczych kurczaczków z papieru, które z pewnością rozświetlą każde wielkanocne wnętrze.

• Ozdobne Pisanki z Bibuły: Nie mogło zabraknąć również tradycyjnych ozdobnych pisanek z bibuły. Dzieci wykazały się nie tylko kreatywnością, ale i precyzją wykonania, tworząc wyjątkowe dzieła sztuki.

Oprócz wymienionych atrakcji, nasze Warsztaty były pełne ciepłej atmosfery oraz były idealna okazją do budowanie relacji i wzmacniania więzi między rówieśnikami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i zaangażowanie! Mamy nadzieję, że te wspólne spędzone chwile zostaną na długo w Waszej pamięci. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Szkolną Świetlicę Szkoły Podstawowej Nr 398 w Warszawie!