POMOC SOCJALNA DLA UCZNIÓW

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie,

zgodnie z Uchwałą nr XXXVIII/970/2012 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 20 czerwca 2012r. uczniom pochodzącym z rodzin znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji materialnej w uzasadnionych przypadkach losowych, w sytuacji gdy nie jest możliwe uzyskanie dofinansowania korzystania z posiłków w szkole ze środków pomocy społecznej, może zostać przyznane: STYPENDIUM „POSIŁEK DLA UCZNIA”.

Wniosek o przyznanie stypendium „Posiłek dla ucznia” należy kierować do Dyrektora szkoły i złożyć do dnia 18. 09. 2023r. (poniedziałek) bezpośrednio do pedagogów szkolnych (gabinet na I piętrze w korytarzu specjalistów) wraz z niezbędnymi załącznikami jako całość kompletnej dokumentacji do rozpatrzenia przez komisję.

Dodatkowo uczniowie z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej mogą uzyskać pomoc o charakterze socjalnym w formie:

• STYPENDIUM SZKOLNEGO oraz
  • ZASIŁKU SZKOLNEGO

Wnioski o przyznanie stypendium lub zasiłku szkolnego należy kierować bezpośrednio do Ośrodka Pomocy Społecznej właściwego dla miejsca zamieszkania ucznia, dane adresowe:

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy ul. Św.Wincentego 87, 03-291 Warszawa

Filia Nr 1 ul. Św.Wincentego 87 kont. tel. 22 277 02 00

Filia Nr 2 ul. Stojanowska 12/14 kont. tel. 22 679 51 57; 22 679 61 28

Informacje oraz druki wniosków z instrukcjami wypełniania znajdują się na stronie OPS Dzielnicy Targówek w zakładce - stypendia i zasiłki szkolne.

Pedagodzy szkolni