20 listopada 2023

Projekt „Mój potencjał – moja przyszłość" z obszaru doradztwa zawodowego

Szkoła Podstawowa nr 398 w Warszawie przystąpiła do realizacji projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej pod nazwą „Mój potencjał – Moja przyszłość: rozwój systemu doradztwa zawodowego w 21 szkołach podstawowych m. st. Warszawy”.

W ramach powyższego Projektu utworzony i doposażony zostanie

Punkt Informacji i Kariery.

Chętni uczniowie będą mogli wziąć udział w zajęciach doradztwa zawodowego (rozmowach doradczych, diagnostyce doradczej, konsultacjach itp.). W projekcie przewidziano 60 godzin doradztwa zawodowego indywidualnego.

Szkoła zostanie wyposażona w m.in. specjalistyczną literaturę, oprogramowanie, gry dydaktyczne, a także inne materiały przydatne w realizacji działań projektowych.

Projekt będzie realizowany do grudnia 2023 r. i skierowany jest do uczniów klas VII i klas VIII.

1. Regulamin projektu

2. Formularz zgłoszeniowy do projektu

Uwaga! Jego wypełnienie jest warunkiem uczestnictwa ucznia w projekcie

1. Oświadczenie RODO

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w przedsięwzięciu.