02 września 2022

Mobilny Serwis Rowerowy

Przygotuj swój rower na aktywne dojazdy przez cały nowy rok szkolny z Mobilnym Serwisem Rowerowym!

W poniedziałek 05.09.2022 w godzinach od 7.30 do 15.30 będzie możliwość bezpłatnego przeserwisowania jednośladu na terenie naszej szkoły w ramach programu Droga na 6. Przyprowadź swój pojazd, a serwisanci sprawdzą jego stan techniczny, dokonają drobnych napraw, a także odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z rowerami. Z usług Mobilnego Serwisu Rowerowego w pierwszej kolejności mogą skorzystać uczniowie, a w przypadku wolnych miejsc także nauczyciele i rodzice. Serdecznie zapraszamy!
Tego dnia będzie możliwość przeglądu 150 rowerów. Zachęcam do skorzystania z tej bezpłatnej oferty, warto mieć ze sobą książeczek z Rowerowego Maja. Warsztat będzie się znajdował naprzeciwko wejścia do szkoły.

Sylwia Łakomiec- koordynator Rowerowego Maja